Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Suurte muutuste või värviparanduste eel on kohustuslik broneerida eelnev konsultatsiooni aeg. Seda põhjusel, et eelseisev protseduur hõlmab väga mitut teenust ja tehnikat (sealhulgas blondeerimine, salgutamine, balayage, toonimine jms) ning palju oleneb sellest, millises seisundis on kliendi juuksed ja peanahk ning millised on varasemalt sooritatud protseduurid. Konsultatsioonile kuluv aeg võib olulisel määral varieeruda, mistõttu on oluline see ülejäänud teenusele kuluvast ajast eraldi arvestada. Optimaalne ajakulu on 30 minutit.

Konsultatsiooni käigus võtame testsalgu juustest. Lisaks on suureks abiks, kui saadate eelnevalt pildid oma juustest ning soovitud tulemusest ning info oma soenguajaloo kohta viimase 3 aasta jooksul. Ühtlasi tuleb silmas pidada, et konsultatsioonis ei pruugi selguda lõplik hind – kõik oleneb, millised teenused tulemuse saavutamiseks vajalikuks osutuvad. Kuna värviparandus on tunduvalt keerulisem protseduur kui lihtsalt värvimine, siis tuleb arvestada ka sellega, et varasemalt kliendi juustega teostatud protseduurid võivad pakkuda värviüllatusi. Kindlasti on vaja varuda kannatust, kuna soovitud tulemuse saavutamiseks on mõnikord vaja mitut juuksurikülastust ning aega võib kuluda lausa kuid. Kõigil eelpooltoodud põhjustel ei saa meie online-süsteemis broneerida värviparandust.

Erinevate värvitehnikate (salgutamine, balayage, airtouch, babylights, ombre jne) ajakulu võib ulatuda 4-6 tunnini. See aeg tuleneb kasutatavast tehnikast, millele lisandub konsultatsioon (selgitamine, mida täpselt teha, et ei tekiks olukorda kus juuksur on Teie soovist valesti aru saanud), juuste pakkimine fooliumisse (umbes kuni 2h), värvi mõjumine (umbes 45 min), toonija mõjumine (30min), vahepeal tuleb osadelt salkudelt ka värv maha pesta, ja BondPro juuste kaitseks ning selle mõjumine.

Blondeerimine on juuksekarvast pigmendi eemaldamine. Töökäik sõltub sellest, millist tooni soovitakse, milline on juuksetüüp ja varasemalt teostatud protseduurid. Et saavutada külmi ja hallikaid toone, tuleb juuksekarvast esmalt eemaldada kollane pigment, sest mida heledam baas, seda kaunimalt jäävad sellele hallid ja pastelsed toonid ning külm blond.

Blondeerimiseks kasutame Silklift blondeerimispulbrit, mis on tulemuslikuima helendamisvõimega blondeerimissüsteem, mis on ühtlasi võimalikult õrn juustele ja hooldab neid ka blondeerimise ajal. Koostis on rikastatud patenteeritud IntraLipid™’iga, mis taastab juuksekarvast kaduma läinud lipiidid. Lisaks kasutame mahukate blondeerimistööde puhul kaitsevahendit Bond Pro, mis on kaheastmeline hooldav kaitse – esimene osa segatakse blondeerija sisse ning teine osa jäetakse maskina pähe. Eesmärgiks kaunis värv ning tervete juuste tunne ning välimus.

Pärast blondeerimist on juuste järelhooldus ülimalt oluline, seega tuleb kindlasti täiendada oma koduseid niisutavate ja hooldavate toodete valikut. Lisaks tuleks kindlasti tarvitada kuumakaitsevahendit juhul kui föönitate, sirgendate või koolutate juukseid. Oluline on teha regulaarselt ka niisutavaid maske ning soovitame kindlasti ka salongi Kerasilk Reconstruct taastavat hooldust.

Mida heledama ja pastelsema tooniga juukseid töödeldakse, seda kiiremini kulub see maha. Põhjuseks kuna sellised värvid sisaldavad vähem pigmenti. Tihtipeale on pärast ulatuslikku blondeerimistööd ka juuksekarv nii-öelda tühi ega suuda värvi kinni hoida, mistõttu võib toonija lausa paari pesuga maha kuluda. Kindlasti soovitame juuksurist lahkudes panna kohe kirja ka järgmine külastus, kuna tulemuse värskendamine on vajalik. Kui juuksed on värvitud tumedast heledaks, peab arvestama, et soovitav oleks põhja värskendada 4-6 nädala tagant, siis kui väljakasv on umbes 2 cm. Kui väljakasv on juba suurem, võib tekkida toonierinevus, mida ühtlustada on keeruline. Iga värvi väljakasvu peaks värskendama 4-6 nädala tagant.

Kui soovite heledamat tulemust, ent ei soovi käia iga 4-6 nädala tagant juuksuris, on salgutamine just Sulle. Kui teostada tihedad ning peened salgud, on üldmulje ikkagi hele, ent väljakasv pole nii märgatav. Kauni tulemuse hoidmiseks peaks salgutama iga 3-4 kuu tagant ning soovitav väljakasv on vähemalt 2- 3 cm, et üleminek oleks sujuv.

Toonimine on juuste värvimine kergvärviga – see on ülimalt lihtne viis pakkuda blondeeritud või salgutatud juustele maksimaalset läiget ning eripära. Toonimist võib teha igal ajal ning püsivus oleneb valitud tooni tumeduseastmest. Mida pastelsem toon, seda kiiremini maha kulub. Värvi püsivus oleneb ka sellest, millises seisundis on juus, milline on selle struktuur ja kuidas soengut igapäevaselt hooldatakse. Soovitame värvi värskendada pärast iga 20. pesu, mis tähendab, et iga 1 kuu tagant võiks värvida põhja ning toonida juukseotsi. Goldwellil on valikus 5-minuti-toonija ning 30-minuti-toonija ning meie kasutame Goldwelli Colorance või Elumen värve. Lisaks saab huvitavamaid nüansse lisada Pure Pigment tilkadega. Hinnakirjas olev toonimisteenus lisandub salongis tehtavale värvimis- või lõikusteenusele. Kui tulla eraldi juukseid üle toonima ilma värvi- ja lõikusteenuseta, arvutatakse hind värvimisteenuse järgi.

Eriti särava ja erksa tooni saavutamiseks kasutame revolutsioonilist toodet nimega Pure Pigments, mis loob liikuva 3D ilme ja mis muundub valguse käes. See patenteeritud pigment moodustab juustele üleminekutega mitmespektrilise värvi, luues värvipeegelduste mängu. Tulemuseks on 63% säravam, kuni 3 korda intensiivsem ja kulumisele kaks korda vastupidavam värv.

Täiuslikult siledad ja kergesti hooldatavad juuksed 3-5 kuuks. Protseduuri kestvus 4-5h. Hooldus juustest lokki 100% välja ei võta, küll aga muudab juukse siidisemaks ja vähendab kahu.

Kerasilk Keratiin De-Frizz hooldus kestab 4-6 nädalat. Protseduuri kestvus 1-1.5h. Hooldus vähendab kahu, kuid lokki kindlasti juustest välja ei võta. Hooldus aitab juust paremini sirgena hoida. Kui on soov teostada värvimist, siis tuleks hooldus teostada ennem värvimist.

Pakume erinevaid trendikaid värvitehnikaid nagu Balayage, Ombre, Dipdye, Sombre, Sunkissed, Babylights ning Airtouch, võimalik on teha ka värviparandusi. Suure värvimuutuse korral palume esmalt panna kirja eelnev konsultatsiooni aeg. Broneerides palume kindlasti saata meile pilt enda juustest ning soovitud tulemusest. Lõplik hind selgub konsultatsiooni käigus ning sellele lisandub materjalikulu.

Olenevalt eelseisvast protseduurist on soovitav teada paari olulist asja:

  1. Kui plaanis on värvitöö (ei kehti Airtouch/Balayage/salgutamise puhul- need tehnikad vajavad pestud pead), tuleks tulla pesemata juustega, kuna peanahka katab siis loomuliku naharasuga kaitsekiht, mis vähendab ebamugavustunnet protseduuri käigus. Juukseid võiks pesta näiteks eelmisel päeval ning jätta soenguvahenditega viimistlemata.
  2. Kui on plaanis esmakordne tuka lõikus, tuleb arvestada, et sinna juurde kuulub ka salongis pesemine ja kuivatamine, kuna vaja on panna paika juuste langemise suund. Kui klient tuleb aga juba olemasolevat tukka piirama, soovitame tulla puhaste juustega. Seejuures ei tohi tukk olla soenguvahenditega kinni pandud.

Erineva staažiga juuksuritel on erinevad tariifid, mistõttu on soovitav kindlasti kas omal käel või salongi administraatori abiga tutvuda hinnakirjaga ning kujundada sellest lähtuvalt oma eelarve. Hindade kategooriad on juuksur, stilist ja Helen Heinroos. Helen Heinroos Hair’is on tervel meeskonnal tavaks üksteist abistada ja nõustada, ning ka Helen Heinroos on samuti alati valmis abikätt ulatama.

Hinnakirja leiab SIIT.

Jah. Selleks, et sooduspakkumistest osa saada, soovitame jälgida Helen Heinroos Hair sotsiaalmeediakanaleid, kus vastavalt tähtpäevadele (naistepäev, emadepäev, Helen Heinroos Hair salongi sünnipäev jms) teeme erinevaid ja ahvatlevaid kampaaniaid. Kindlasti soovitame salongis ära registreerida ka oma sünnipäev, kuna nädal enne ja pärast seda pakub Helen Heinroos Hair Sulle teenustelt -10% ning toodetelt -10% soodustust.

Jah, meilt saab osta kinkekaardi. Sellele saab märkida teenuse või summa. Kinkekaarti saab osta salongist kohapealt sularahas.

Broneeringut saab teha mitmel viisil:

  1. Kasutades online süsteemi https://online.saloninfra.ee/helenheinrooshair
  2. Helistades salongi 5656 4488
  3. Kirjutades e-mailile helenheinrooshair@gmail.com
  4. Kontakteerudes meiega läbi Facebook’i Helen Heinroos Hair

Kuigi teeme kõik endast oleneva, et olla alati kättesaadavad, palume klientidelt mõistvat suhtumist, kui me ei vasta pöördumisele otsemaid. Kindlaim viis kontakteeruda on pidada silmas salongi lahtiolekuaegu (E-R kell 10.00-19.00). Kindlasti tasub tähele panna ka seda, et kui broneeringu tühistamisest teatamise aeg on lühem kui 24h, tuleb tasuda 50% broneeringu maksumusest.

Loomulikult on kliendil õigus soovitud teenusele, kuid äärmiselt ulatuslikult juukseid rikkuvate muutuste puhul palume esmalt allkirjastada lepingu, milles klient kinnitab, et on teadlik ohtudest ja võimalikest tagajärgedest ega esita hiljem pretensioone. Lisaks tuleb silmas pidada, et värvimisteenuseid osutame klientidele alates 16. eluaastast. Alla 16-aastastel peab olema lapsevanema luba.

Juhul, kui klient pole kunagi varem juukseid värvinud, soovitame esmalt sooritada allergiatest – väike kogus värvi pannakse kõrvatagusele nahapinnale, misjärel on vaja 48 tunni jooksul jälgida, kas tekib allergiline reaktsioon või mitte.

Kuumakäärilõikusega saab parandada juuste tervislikku seisukorda väljaspoolt. Juukseotste äralõikamisega samaaegselt suletakse ka juukse ots. Kui tavaline käärilõikus jätab juukseotsad avatuks, siis tänu kuumusele toimub juukse lõikamine ja otste sulgemine samaaegselt. Kui juukse otsad jäävad suletuks, suudab juuksekarv säilitada ka oma loomulikku õlisisaldust ja niiskust.

NB! Kui on soov samaaegselt juukseid värvida või teha mõni turgutav hooldus siis alati soovitame esmalt teha kuumade kääride lõikus ning seejärel värv või hooldus. Siis on kindel, et saavutame parima tulemuse ja katkised juukseotsad saavad lõigatud.

Muidugi. Meie juuksurid armastavad väikeseid kliente. Küll aga tuleks silmas pidada teiste salongis viibijate heaolu, kui plaanid oma pisipere seltsis ise protseduuridele tulla. Kuigi ilumaailm on põnev täiskasvanutele, hakkab isegi kõige viisakamatel lastel salongis ruttu igav ja siis pole suure tralli eest pääsu ei neil, kes töötavad ega neil, kes lõõgastuvad. Lisaks on paljud soenguvahendid väga väikestele huvilistele ohtlikud. Nii et, mürakarud ikka hoidjate hoolde ja ise salongi lõõgastuma!

K18 on patendeeritud bioaktiivne juuksehooldustehnoloogia, mis omab kliiniliselt tõestatud omadust parandada keemilisest, termilisest, mehaanilisest ja keskkonnast tekitatud juuksekahjustused. Aja jooksul hakkavad need välismõjud meie juukseid lammutama. Selle tagajärjel kaotavad juuksed oma algse sära ja elastsuse, mis oli olemas enne kahjustusi. K18 annab enesekindluse nii juuksuritele salongides kui ka kodukasutajatele, võttes kasutusele uue, revolutsioonilise peptiidi. See sobib igale juuksetüübile!

K18 kelaator ehk metallide eemaldaja on hooldus selleks, et taastada enda juuksevärvi erksus, läige ja vetruvus ning viia juuksed ideaalsesse seisukorda keemiliste töötluste ja värviteenuste jaoks.
See eemaldab juustesse ladestunud metallid ja mineraalide jäägid vaid 4 minutiga ning ei vaja sealjuures ka lisaloputust.

3D kulmuhooldus on justkui uue põlvkonna kulmuhoolduse tehnika. Erinevalt väga klassikalisest hooldusest teostatakse kahe etapiline värvimine (karvu tooniva värviga ning püsivärviga) spetsiaalses tehnikas, mille puhul tuleb arvestada mõlema värvi mõjuajaga. Lisaks sisaldab teenus kulmude puhastamist, kulmukarvade aluse naha koorimist, kulmukuju välja mõõtmist, vahatamist/kitkumist ning kulmumassaaži. See on nagu mini spa kulmudele ning endasse investeeritud aeg!

Kulmude lamineerimine on karva keemiline töötlus, mille käigus kulmukarv sirgendatakse ning viiakse soovitud asendisse. Protseduur sobib hästi klientidele, kellel kulmukarvad ei kasva ühtlases suunas või on jonnakad. Protseduuri käigus muudame kulmud loomulikult paksemaks & kohevamaks. Oma töös kasutame unikaalseid In Lei® tooteid Itaaliast, spetsiaalselt väljatöötatud sarja kulmude lamineerimiseks. Protseduuri lõppfaasis lisatakse kulmudele hooldav Brow Bomber toode.

Protseduuri järgselt tuleks hoiduda veest ning kuumusest esimesed 24h. Kulmusid tuleks harjata igapäevaselt, et nad püsiksid soovitud asendis. Peale karva keemilist töötlust on väga oluline karva niisutada ja hooldada igapäevaselt. Selleks on sobilikud spetsiaalsed kulmude & ripsmete jaoks mõeldud palsamid/ õlid.

Ripsmete lamineerimine on kõige uuem tehnika ripsmete keemiliseks koolutamiseks. Hoolduse käigus antakse ripsmetele uus kuju silikoonpatjade abil. Lisaks värvitakse ripsmed keemiliselt
ning lisatakse taastav, niisutav, toitev filler. Oma töös kasutame unikaalseid In Lei® tooteid Itaaliast, mille koostis kindlustab ripsmete tiheduse suurenemise kuni 24% pärast 3. protseduuri.

Tulemus püsib 4-8 nädalat olenevalt kliendi ripsmete kasvamise kiirusest ja ka õigest kodusest hooldusest. Protseduuri võivad teha ka rasedad ning imetavad emad, kuid kuna emade hormonaalne tase on pidevas muutumises, ei pruugi tulemust jääda või ei ole see nii efektne.

In Lei® Lash Filleri protseduuri võib korrata iga 4 nädala tagant.

Protseduuri järgselt tuleks hoiduda veest ning kuumusest esimesed 24h, et ripsmekarvad ei oleks välismõjudele enam tundlikud. Lisaks tuleks vältida ripsmete hõõrumist ning “pea padjas magamist”. Vältida ripsmetušši, õlisid-kreeme silma ümbruses. Pärast 24h möödumist võib minna oma tavapäraste toimingute juurde tagasi. Soovitatav on edaspidi pesta ripsmeid õrnalt ning ettevaatlikult, mitte neid hõõrudes.

Peale keemilist töötlust on oluline karva niisutada, taastada ning hooldada. Selleks sobivamad on spetsiaalsed ripsmepalsamid. InLei Italy tootevalikust leiab Fashion Lash palsami ripsmetele, mis
lisaks hooldusele kaitseb ripsmeid ka UVA & UVB kiirte eest. Kui kasutate edaspidi ripsmete värvimiseks ka ripsmetušši siis on niisutus kindlasti väga oluline, kuna tušš kuivatab naturaalseid
ripsmeid.