Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Meeskond

Helen Heinroos
Helen Heinroos
Helen Heinroos
Helen Heinroos

EST / ENG

Helen Heinroos

Juuksur / Brändilooja

Olen rahvusvaheliselt tunnustatud juuksur, Goldwelli koolitaja ja Helen Heinroos Hair brändi looja. Olen kogunud ohtralt töökogemust ja teadmisi välismaal – nii Londoni kui Los Angelese tippsalongides kui ka võistelnud edukalt lugematutel konkurssidel.

Minu kireks on võrdselt nii värvitööd kui lõikused ning naudin igapäevast arengut, mida pakub oma salongi juhtimine. Helen Heinroos Hair on kiirelt kasvav ning tunnustust koguv kaubamärk, mis on pälvinud nii “Teeninduse Teemandi” kui ka kliendisõbralikema veebikeskkonna tiitlid. 2018.a võitsime Infinty Hairshow’l esikoha kollektsiooniga “Into the deep” ning pälvisime USA juuksurite väljaande Bangstyle Superior preemia (loe SIIT).

Koolitan igapäevaselt juuksureid nii oma salongis kui üle kogu maailma ning lisaks igapäevasele salongitööle löön terve oma tiimiga kaasa paljudes eriprojektides, tehes juuksestilistikat ajakirjade moeseeriatele, muusikavideotele, moeshow’dele jms. Olen pälvinud ülemaailmse konkursi Goldwell Colorzoom finaalis maineka tiitli Goldwell Stylists’ Favorite ning 2015., 2017.,  2018., ja 2019. aastatel esindasin Eestit Goldwell Colorzoomi finaalvõistlusel partnerkategoorias.  Kuna usun pidevasse enesetäiendamisse, lõpetasin 2018. aastal meisterjuuksuri kursused Tallinna Tööstushariduskeskuses.

Keeled: eesti ja inglise keel

www.instagram.com/helenheinrooshair

Natallia
Natallia
Natallia
Natallia

ENG / RUS

Natallia

Stilist

Minu nimi on Natallia ja olen töötanud juuksurina 15 aastat. Olen lõpetanud Minski Tehnikakolledži ja osalenud arvukates treeningprogrammides ning seminaridel, sh ka Goldwelli värvimeistrite koolitusel.

Juuksuritöö pole minu jaoks lihtsalt kirg, vaid kogemus, mille moodustab minu enda loomingu ja salongitöö kooskõla. Minu klient on indiviid, kes soovib, et teda võetaks kuulda nii lõpptulemuse, kasutatavate toodete kui ka üleüldse juuksurikülastuse kogemuse osas. Usun, et iga inimene väärib oma personaalset stiili, lõikust ja värvi, mis võimaldaks neil olla võimalikult isikupärased ja unikaalsed. Võtan alati arvesse oma kliendi näokuju, nahatooni ning elustiili, et leida parim võimalik variant, kombineerides hästi tuntud tehnikaid uusimate trendidega.

Et klientidele pidevalt värskeid ideid tuua, osalen regulaarselt rahvusvahelistel Goldwell Colorzoom võistlustel, kus olen esindanud nii Eestit kui Venemaad Stockholmis, Torontos ja Viinis toimunud finaalvõistlustel. Minu koostöö Goldwelliga algas juba 10 aastat tagasi ning tõi mind Helen Heinroos Hair salongi, kus valitseb sõbralik, hubane ja soe atmosfäär ning meeskond koosneb tõelistest oma ala proffidest.

Keeled: inglise, vene

Karmen
Karmen
Karmen
Karmen

EST / ENG / RUS

Karmen

Stilist

Armastan oma tööd kogu südamest, hoolin oma klientidest väga ning väärtustan sujuvat koostööd, mille lahutamatuks osaks on vajadus leida parimaid lahendusi. Olen töötanud juuksurina rohkem kui 15 aastat, naudin enim lõikuseid ja värvitöid ning saan hakkama ka lihtsamate soengutega.

Minu meele teevad rõõmaks rahulolevad kliendid ja toredad kolleegid. Helen Heinroos Hair meeskonnas meeldivad mulle pidevad koolitus- ja arenemisvõimalused.

 

 

Geili
Geili
Geili
Geili

EST / ENG

Geili

Juuksur

Minu nimi on Geili. Olen lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala ja läbinud mitmeid täiendõppeid nagu näiteks hair tattoo koolitus, Agnes Westermani “Out Of The Box Coloring” koolitus Saksamaal ja erinevaid mitme värvitehnika koolitusi.

Teen tööd suure pühendumusega ning õpin ja arenen koos oma klientidega, soovigu nad sooje või külmi, heledaid või tumedaid toone.  Kuigi olemuselt olen pigem tagasihoidlik, muutun inimesega sinapeale saades avatumaks. Kuna minu klientide hulka kuuluvad nii naised, mehed kui lapsed ning igaühel on omad soovid ja isikupära, on iga tööpäev uus ja huvitav. Kõige kindlamalt tunnen ennast meeste lõikustes, ent põnevust pakuvad ka mitmesugused värvitööd. Parim motivatsioon erialaselt areneda on rahulolev klient.

Inspiratsiooni ammutan peamiselt sotsiaalmeediast ja veebiavarustest. Viimase ulatuslikuma täiendõppe läbisin Big Apple’i salongi juuksuri Merike Minlibajeva käe all ning omandasin hetkel nõutuimad värvitehnikad nagu balayage, air touch, color melt ja root shadow. Helen Heinroos Hairi jōudsin läbi pika püüdluse saada Helen enda praktikajuhendajaks ning tema julgustusel võtsin osa Goldwell Colorzoom rahvusvahelisest võistlusest noore talendi kategoorias ja pääsesin Eesti arvestuses viie parima hulka. Kui vaatad pilte minu töödest ja tunned, et selline käekiri sobib Sulle, oled minu juurde väga oodatud!

Ashleigh
Ashleigh
Ashleigh
Ashleigh

ENG

Ashleigh

Juuksur

Minu nimi on Ashleigh ja olen pärit Lõuna-Aafrika Vabariigist. Olen lõpetanud Kaplinnas Northlinki kolledžis juuksuri eriala. Olen värvika ja elava loomuga elujaatav inimene, kellega on lihtne hästi läbi saada ja kes naudib uute tutvuste sõlmimist. Suhtlen inglise keeles.

Mind iseloomustavadki kõige paremini minu kliendid – inimesed, kes hindavad küll julgeid muutusi, kuid soovivad püsiklientidena siiski ka regulaarseid teenuseid. Teenindan nii naisi, mehi kui lapsi. Mind motiveerib enim kirg ja nauding, mida tunnen oma töö vastu ja klientide naeratus, kui nad õnneliku, kauni ja enesekindlana salongi uksest välja astuvad.

Helen Heinroos Hair ilustuudiosse sattusin, kuna pean Helenit väga uuenduslikuks juuksestilistiks ning kuna ta on minu hinnangul äärmiselt inspireeriv ja loominguline inimene ja tõeline kunstnik, siis soovisin tema tarkusi ja nippe otse temalt endalt õppida. Usun, et mul on väga palju pakkuda ja olen kindel, et kliendid naudivad minu juuksuritoolis veedetud aega.

Cäroly
Cäroly
Cäroly

EST / ENG / GER

Cäroly

Juuksur

Minu nimi on Cäroly, juuksuriks õppisin ma Tartu Kutsehariduskeskuses, kuid tegelikult olen pärit hoopis Muhu saarelt. Juuksuriametit olen pidanud juba 8 aastat, mis tähendab, et võistlusi ja koolitusi on mul “vöö vahel” küllaga.

Olen energiline ja rõõmsameelne inimene, kes on aldis uutele väljakutsetele ja enesearendusele.  Minu teiseks erialaks on ajalugu ning ilumaailmast ja õpingutest vabal ajal armastan lugeda, reisida, otsida erinevaid loomingulisi väljundeid ning inspiratsiooni. Mulle meeldivad inimesed, kellega saab pidada sisukaid vestlusi ja kes on avatud muutustele. Olen alati motiveeritud leidma koostöös kliendiga parimaid lahendusi, mis kasulikud justnimelt tema heaolule. Mulle meeldib oma kliente kaunistada ja ja neile head nõu kaasa anda. Orienteerun hästi Goldwelli tootenimistus ja oskan soovitada igale juuksetüübile parimaid hooldusvahendeid.

Helen Heinroos Hairi tööle pääsemiseks haarasin ohjad enda kätte, võtsin ühendust ja leidsime Heleniga ruttu ühise keele. Pean oma seniseks märkimisväärseimaks saavutuseks Goldwell Colorzoom võistlusel saavutatud 2.koht Eesti voorus noorjuuksurite kategoorias. Valdan trendikaid värvihajutamise tehnikaid ja tunnen hästi meestelõikuste spetsiifikat, sealhulgas ka habemeid.

 

Ellu
Ellu
Ellu
Ellu

EST / ENG / ESP

Ellu

Juuksur

Minu nimi on Ellu ja olen lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Suhtun juuksuritöösse kui loomingusse, mis ei saa kunagi valmis ja pean võrdselt oluliseks nii pidevas muutumises olevaid trende kui ka klassikalisi vorme.

Tunnen end Helen Heinroos Hair meeskonnas suurepäraselt, kuna mind inspireerivad inimesed, kel silmis sädet, tahet, professionaalset fanatismi ning soovi tegusid ellu viia põhjalikkuse ning mängleva kergusega. Juuksurimaailma staaridest imetlen enim Christiaan Houtenbos’d, Guido Palau’d ja Vidal Sassooni, kelle eeskujul olen õppinud, kui oluline on visuaalne tervik.

Elu on pakkunud mulle ohtralt võimalusi jälgida moe- ja ilumaailma telgitaguseid läbi modellitöö, mistõttu meeldib mulle lüüa kaasa erinevates moeshow’des, ajakirjade moeseeriates ja muusikavideotes. Olen näiteks korduvalt teinud koostööd ühe tuntuima Eesti räppar Tommy Cashiga nii pildistamistel kui kõrget kodumaist ja rahvusvahelist tunnustust pälvinud muusikavideotes “Winaloto”, “Little Molly” ja “Pussy Money Weed”.

Edith
Edith
Edith
Edith

EST / ENG

Edith

Juuksur

Minu nimi on Edith. Olen tähelepanelik ja rõõmsameelne inimene, kes on ühtlasi hea kuulaja. Proovin alati leida parima lahenduse tegemaks oma klienti võimalikult õnnelikuks. Naudin võrdselt meeste ja naiste lõikusi ning oman laia kogemuste pagasit erinevatest iluvaldkondadest, kuna olen Tallinna Tööstushariduskeskuses lõpetanud nii juuksuri kui jumestuskunstniku eriala.

Helen ja mina oleme kõndinud sama rada praktiliselt algusest peale, kuna jagame ühist nägemust ilumaailmast. See on ka põhjus, miks olin üks esimesi tema tiimi liikmeid. Olen ülimalt rahul Helen Heinroos Hair unikaalse atmosfääriga, kuna teist ei leia kusagilt mujalt.

Kogemustepagas on mul lai ja kirev, kuna olen pikalt töötanud ka vabakutselise grimeerijana ning hetkel olen ametis Eesti Draamateatris, kus olen töötanud koos arvukate ja huvitavate eri vanuses inimestega. Lisaks põnevatele koostöödele ammutan inspiratsiooni ka visuaalsest maailmast – loodusest, kunstinäitustelt ja erinevatest eluhetkedest. Jälgin hoolega erinevaid sotsiaalmeediakanaleid, et end pidevalt muutuvate trendidega kursis hoida. Olin hiljuti Eesti esimese õudusfilmi “Kiirtee põrgusse” juhtiv grimmikunstnik.

Mari-Liis
Mari-Liis
Mari-Liis
Mari-Liis

EST / ENG

Mari-Liis

Juuksur

Minu nimi on Mari-Liis ja ma olen lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Minu südames on eriline koht totaalsetel muutumistel, värvitöödel ja meeste lõikustel.

Olen osalenud mitmetel koolitustel nagu näiteks Colorance Collection, värvi- ja lõikustrendid ’18 Pastel Pop Colorance Collection, sügisesed brünetid värvi- ja lõikustrendid ning värvimise ABC, mis tähendab, et minu hooleks võib julgelt usaldada kõikvõimalikud värvitööd.

Lisaks tööle naudin erinevatel kontsertidel ja kultuuriüritustel käimist, lugemist, kokkamist, reisimist ja sõprade seltskonda. Kõigist neist asjadest ammutan inspiratsiooni ja motivatsiooni juuksuritööks, kuna kõik meid ümbritsev on inspireeriv, kui osata vaid vaadata. Kuna hindan väga mitmekesisust kõigis elu valdkondades, siis on mul ka kliente seinast-seina – see hoiab mind igapäevaselt värskena!

Elisabeth
Elisabeth
Elisabeth
Elisabeth

EST / ENG

Elisabeth

Juuksur

Mina olen Elisabeth. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omandanud lisateadmisi erinevatel Tradehouse’i ja Goldwelli koolitustel. Kuna olen kogu oma haridustee veetnud kunstikallakuga koolides, kipun kunsti otsima kõikjalt.

Olen avatud, sõbralik, lõbus ja hea huumorimeelega unistaja, keda kolleegid kirjeldavad siiski ka kui tagasihoidlikku ja rahulikku inimest, kes on tähelepanelik kuulaja. Mulle meeldib end pidevalt täiendada ja katkematus liikumises hoida. Eriti õnnelik olen siis, kui klient mu tööd õnneliku naeratusega premeerib.  Ootan enda juurde igas vanuses toredaid inimesi – mehi, naisi, poisse ja tüdrukuid.

Kuna olen juuksurikunsti õppides alati tahtnud töötada oma ala parima meistri kõrval, otsustasin tulla Helen Heinroos Hairi. Hoian silma peal ka teistel ülemaailmselt tunnustatud juuksureil, et olla kursis uusimate trendidega iluvaldkonnas.

Unistage, jääge iseendaks ja kohtumiseni!

Kristel
Kristel
Kristel
Kristel

EST / RUS / ENG

Kristel

Kosmeetik

Minu nimi on Kristel, olen lõpetanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli nimega Diariss ja sellest alates järjepidevalt iluvaldkonnas tegutsenud. Olen hea suhtleja, kes on oma töös täpne ja kohusetundlik. Mind inspireerib see, kui suudan oma kliendi muuta enesekindlamaks.

Olen läbinud erinevaid toote-/brändikoolitusi ning hoian end pidevalt ilumaailma uuendustega kursis, et oma oskusi täiuseni lihvida. Pärast pikki aastaid erinevates Tallinna ilusalongides jõudsin viimaks Helen Heinroos Hairi, kuna olen selle meeskonna liikmena töötamisest alati väikestviisi unistanud. Hiljuti küsiti minult, milliseid eesmärke ma endale tulevikuks seadnud olen ja eneselegi üllatuseks vastasin siiralt, et ma teen juba praegu seda, mida armastan. Ilu päästab maailma, eks?

Marlen
Marlen
Marlen
Marlen

EST / ENG

Marlen

Küünetehnik

Minu nimi on Marlen ja olen Helen Heinroos Hair ilustuudios küünetehnik. Olen sõbralik, rõõmsameelne ja avatud loomuga ning teen asju suure hoole ja armastusega.

Lõpetasin 2019. aasta detsembris Tallinna Teeninduskoolis küünetehniku erialal. Sooritasin edukalt kutseeksami ja oman riikliku kutsetunnistust.
2019. aasta oktoobris läbisin Victoria Vynni rahvusvahelise toote ja küünekoolituse ning Mereneid Sarja Ms Ultimate, Shape, Polymaster ja Onezy geelide tootekoolituse.
2019. aasta juulis läbisin üldkvalifikatsiooni tõstmise -Tase1, koolitajaks Triinu Raig.

Tunnen ilumaailmaga sidet nii läbi loomingulise tegevuse kui ka oma haridustee – olen lõpetanud Tallinna Kunstigümnaasiumis tarbekunsti eriala, mistõttu meeldib mulle väga oma kätega asjade valmistamine. Looming on mulle alati olnud hingelähedane. Nüüd saan seda rakendada klientidele ilusaid küüsi ja käsi kinkides.

 

Gerda Miller
Gerda Miller
Gerda Miller
Gerda Miller

EST / ENG

Gerda Miller

Jumestuskunstnik

Minu nimi on Gerda ning olen tunnustatud jumestuskunstnik, koolitaja ning Eesti suurima ilu- ja stiiliväljaande Anne & Stiil ilutoimetaja. Olen aktiivne inimene, kes hoiab end pidevalt tegevuses kunsti, muusika, kino ja reisimisega – need on minu inspiratsiooni allikaiks!

Mul iseloomustab küll minule omane eristuv stiil, kuid võtan siiski alati arvesse kliendi soove ja vajadusi – olgu selleks värske look suvisele aiapeole, trendikas ja julge jumestus vallatule peole või fotosessioonile või klassikaline make-up pulma või pidulikule galale. Meeldejäävaim hetk minu töös on olnud näituse loomine, kasutades erinevaid meigistiile ja -tehnikaid koostöös fotograaf Heikki Leisiga, et näidata, kuidas saab meiki kasutada ka kunstilisel viisil.

Üheks minu lemmikumaks ilutooteks hetkel on highlighter, millega saab luua värsket ja kumavat glow efekti. Üks minu lemmikuid iluhäkke on aga kasutada kulmugeeli ja võimalikult vähe pliiatsit, mis annab kulmule loomulikuma välimuse. Seejuures on väga oluline oma kulmude eest hoolitseda, hoides nende ilusat kuju ja tooni, kuna kulmud loovad näole “raami”!

Solveig
Solveig
Solveig
Solveig

EST / ENG / RUS

Solveig

Jumestuskunstnik

Mina olen Solveig, Urban Decay jumestuskunstnik ja koolitaja. Minu tööks HHH salongis on teha meiki ja soenguid. Olen õppinud Helen Heinroosi käe all ka juukseid pesema ja professionaalseid juuksehooldustooteid tundma.

Tutvusin tegelikult Heleniga juba kümmekond aastat tagasi ühise projekti käigus ning armusin juba siis tema tööstiili. Meie teed ristusid uuesti käesoleva aasta algul ning tunnen, et olen tema tiimis üliõnnelik. Meie kollektiiv on mõnusa ja laheda olemise ning hea huumoriga, igaüks on ülimalt trenditeadlik, omanäoline ja tõeline oma ala proff. Seejuures ollakse aga alati väga õppimishimulised ja arendatakse ennast pidevalt omal alal edasi.

Inimesed peaks tulema Heleni juurde, kuna tema ongi juukseguru! Eriti värvimise guru, kellelt on tohutult palju õppida. Kui tuled salongi, on hea tuju, tipptasemel teenindus ja juuksehooldus garanteeritud. Sa ei jää märkamatuks!

Triinu
Triinu
Triinu
Triinu

EST / ENG

Triinu

Muusa

Mina olen Triinu ehk Lepatriinu. Mind võib ka salongi muusaks kutsuda! Olen olnud juuksemodell viimased 9 aastat, viimased 6 neist Helen Heinroosile. Aeg-ajalt käin abiks ka administraatorina, et lisada niigi vahvasse salongiellu päikest, elevust ja rõõmu.

Minu peamiseks tööülesandeks ongi naeratada, tekitada kõigile teretulnud tunde ja teha kindlaks, et kliendid tunnevad ennast hästi ja mugavalt. Olen õnnelik, jutukas ja positiivse huumorimeelega inimene ning soovin alati muuta kõigi päeva kasvõi natukenegi paremaks. Usun siiralt, et kui naeratad, naeratab maailm sulle vastu.

Oleme Heleniga sõbrad juba aegade algusest peale. Tulime käsi-käes isegi sedasama pinda vaatama, kui salongi veel olemaski polnudki. Ja rohkem ma ei lahkunudki, kuna Helen on oma oskuste, teadmiste ja ideedega olnud alati peajagu kõigist ees. Helen Heinroos Hairi näol on tegu mitte tavalise juuksurisalongi, vaid elustiili stuudioga, kus prioriteediks kvaliteet ja kliendi rahulolu. Isegi atmosfäärist on tunda, et kõik on sõbralik ja chill, mistõttu on minu jaoks see alati olnud koht, kust isegi pärast pikka tööpäeva on raske lahkuda. Helen on kindlasti Eesti üks parimaid juuksureid ja ka tema kollektiiv on vaatamata professionaalsusele alati pidevas arengus. Kes siis ei tahaks best of the best teenust!

Risto
Risto
Risto
Risto

EST / ENG

Risto

Mees majas

Mina olen Risto ning ilumaailmaga seob mind lahutamatult Helen Heinroos Hair – oleme koos Heleniga selle imelise salongi loojad. Teisisõnu olen torujüri, elektrik, kokk-kondiiter-keevitaja, alati kohal, et vastata kõnedele ja kirjadele ning avada šampusepudeleid!

Olen rõõmus ja heatahtlik inimene ning mulle meeldivad vahva huumorimeelega lõbusad inimesed. Helen Heinroos Hair salongi loomine ja üles ehitamine on õpetanud mulle lugematuid uusi oskusi ning olen äärmiselt õnnelik, et saime teha teoks eesmärgi luua koht, kus oleks hea ja inspireeriv olla nii klientidel kui töötajatel ning pakkuda väikese vindiga iluteeninduse elamust.

 

 

Marianne
Marianne
Marianne

EST / ENG

Marianne

Salongi haldjas