Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Meeskond

Helen Heinroos
Helen Heinroos
Helen Heinroos
Helen Heinroos

EST / ENG

Helen Heinroos

Juuksur / Brändilooja - Beebipuhkusel

Olen rahvusvaheliselt tunnustatud juuksur, Goldwelli koolitaja ja Helen Heinroos Hair brändi looja. Olen kogunud ohtralt töökogemust ja teadmisi välismaal – nii Londoni kui Los Angelese tippsalongides kui ka võistelnud edukalt lugematutel konkurssidel.

Minu kireks on võrdselt nii värvitööd kui lõikused ning naudin igapäevast arengut, mida pakub oma salongi juhtimine. Helen Heinroos Hair on kiirelt kasvav ning tunnustust koguv kaubamärk, mis on pälvinud nii “Teeninduse Teemandi” kui ka kliendisõbralikema veebikeskkonna tiitlid. 2018.a võitsime Infinty Hairshow’l esikoha kollektsiooniga “Into the deep” ning pälvisime USA juuksurite väljaande Bangstyle Superior preemia (loe SIIT).

Koolitan igapäevaselt juuksureid nii oma salongis kui üle kogu maailma ning lisaks igapäevasele salongitööle löön terve oma tiimiga kaasa paljudes eriprojektides, tehes juuksestilistikat ajakirjade moeseeriatele, muusikavideotele, moeshow’dele jms. Olen pälvinud ülemaailmse konkursi Goldwell Colorzoom finaalis maineka tiitli Goldwell Stylists’ Favorite ning 2015., 2017.,  2018., ja 2019. aastatel esindasin Eestit Goldwell Colorzoomi finaalvõistlusel partnerkategoorias.  Kuna usun pidevasse enesetäiendamisse, lõpetasin 2018. aastal meisterjuuksuri kursused Tallinna Tööstushariduskeskuses.

Keeled: eesti ja inglise keel

www.instagram.com/helenheinrooshair

Natallia
Natallia
Natallia
Natallia

ENG / RUS

Natallia

Stilist

Minu nimi on Natallia ja olen töötanud juuksurina üle 15 aasta. Olen lõpetanud Minski Tehnikakolledži ja osalenud arvukates treeningprogrammides ning seminaridel, sh ka Goldwelli värvimeistrite koolitusel.

Juuksuritöö pole minu jaoks lihtsalt kirg, vaid kogemus, mille moodustab minu enda loomingu ja salongitöö kooskõla. Minu klient on indiviid, kes soovib, et teda võetaks kuulda nii lõpptulemuse, kasutatavate toodete kui ka üleüldse juuksurikülastuse kogemuse osas. Usun, et iga inimene väärib oma personaalset stiili, lõikust ja värvi, mis võimaldaks neil olla võimalikult isikupärased ja unikaalsed. Võtan alati arvesse oma kliendi näokuju, nahatooni ning elustiili, et leida parim võimalik variant, kombineerides hästi tuntud tehnikaid uusimate trendidega.

Et klientidele pidevalt värskeid ideid tuua, osalen regulaarselt rahvusvahelistel Goldwell Colorzoom võistlustel, kus olen esindanud nii Eestit kui Venemaad Stockholmis, Torontos ja Viinis toimunud finaalvõistlustel. Minu koostöö Goldwelliga algas juba 10 aastat tagasi ning tõi mind Helen Heinroos Hair salongi, kus valitseb sõbralik, hubane ja soe atmosfäär ning meeskond koosneb tõelistest oma ala proffidest.

Keeled: inglise, vene

Ashleigh
Ashleigh
Ashleigh
Ashleigh

ENG

Ashleigh

Juuksur

Minu nimi on Ashleigh ja olen pärit Lõuna-Aafrika Vabariigist. Olen lõpetanud Kaplinnas Northlinki kolledžis juuksuri eriala. Olen värvika ja elava loomuga elujaatav inimene, kellega on lihtne hästi läbi saada ja kes naudib uute tutvuste sõlmimist. Suhtlen inglise keeles.

Mind iseloomustavadki kõige paremini minu kliendid – inimesed, kes hindavad küll julgeid muutusi, kuid soovivad püsiklientidena siiski ka regulaarseid teenuseid. Teenindan nii naisi, mehi kui lapsi. Mind motiveerib enim kirg ja nauding, mida tunnen oma töö vastu ja klientide naeratus, kui nad õnneliku, kauni ja enesekindlana salongi uksest välja astuvad.

Helen Heinroos Hair ilustuudiosse sattusin, kuna pean Helenit väga uuenduslikuks juuksestilistiks ning kuna ta on minu hinnangul äärmiselt inspireeriv ja loominguline inimene ja tõeline kunstnik, siis soovisin tema tarkusi ja nippe otse temalt endalt õppida. Usun, et mul on väga palju pakkuda ja olen kindel, et kliendid naudivad minu juuksuritoolis veedetud aega.

Elisabeth
Elisabeth
Elisabeth
Elisabeth

EST / ENG

Elisabeth

Juuksur

Mina olen Elisabeth. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omandanud lisateadmisi erinevatel Tradehouse’i ja Goldwelli koolitustel. Kuna olen kogu oma haridustee veetnud kunstikallakuga koolides, kipun kunsti otsima kõikjalt. Olen olnud ilutiimis mitmete artiste muusikavideote projektides (nublu, Uku Suviste, Lepatriinu).

Olen avatud, sõbralik, lõbus ja hea huumorimeelega unistaja, keda kolleegid kirjeldavad siiski ka kui tagasihoidlikku ja rahulikku inimest, kes on tähelepanelik kuulaja. Mulle meeldib end pidevalt täiendada ja katkematus liikumises hoida. Eriti õnnelik olen siis, kui klient mu tööd õnneliku naeratusega premeerib.  Ootan enda juurde igas vanuses toredaid inimesi – mehi, naisi, poisse ja tüdrukuid.

Kuna olen juuksurikunsti õppides alati tahtnud töötada oma ala parima meistri kõrval, otsustasin tulla Helen Heinroos Hairi. Hoian silma peal ka teistel ülemaailmselt tunnustatud juuksureil, et olla kursis uusimate trendidega iluvaldkonnas.

Unistage, jääge iseendaks ja kohtumiseni!

Ellu
Ellu
Ellu
Ellu

EST / ENG / ESP

Ellu

Juuksur

Minu nimi on Ellu ja olen lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Suhtun juuksuritöösse kui loomingusse, mis ei saa kunagi valmis ja pean võrdselt oluliseks nii pidevas muutumises olevaid trende kui ka klassikalisi vorme.

Tunnen end Helen Heinroos Hair meeskonnas suurepäraselt, kuna mind inspireerivad inimesed, kel silmis sädet, tahet, professionaalset fanatismi ning soovi tegusid ellu viia põhjalikkuse ning mängleva kergusega. Juuksurimaailma staaridest imetlen enim Christiaan Houtenbos’d, Guido Palau’d ja Vidal Sassooni, kelle eeskujul olen õppinud, kui oluline on visuaalne tervik.

Elu on pakkunud mulle ohtralt võimalusi jälgida moe- ja ilumaailma telgitaguseid läbi modellitöö, mistõttu meeldib mulle lüüa kaasa erinevates moeshow’des, ajakirjade moeseeriates ja muusikavideotes. Olen näiteks korduvalt teinud koostööd ühe tuntuima Eesti räppar Tommy Cashiga nii pildistamistel kui kõrget kodumaist ja rahvusvahelist tunnustust pälvinud muusikavideotes “Winaloto”, “Little Molly” ja “Pussy Money Weed”.

Karmen
Karmen
Karmen
Karmen

EST / ENG / RUS

Karmen

Juuksur

Armastan oma tööd kogu südamest, hoolin oma klientidest väga ning väärtustan sujuvat koostööd, mille lahutamatuks osaks on vajadus leida parimaid lahendusi. Olen töötanud juuksurina rohkem kui 15 aastat, naudin enim lõikuseid ja värvitöid ning saan hakkama ka lihtsamate soengutega.

Minu meele teevad rõõmaks rahulolevad kliendid ja toredad kolleegid. Helen Heinroos Hair meeskonnas meeldivad mulle pidevad koolitus- ja arenemisvõimalused.

 

 

Mari-Liis
Mari-Liis
Mari-Liis
Mari-Liis

EST / ENG

Mari-Liis

Juuksur

Minu nimi on Mari-Liis ja ma olen lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Minu südames on eriline koht totaalsetel muutumistel, värvitöödel ja meeste lõikustel.

Olen osalenud mitmetel koolitustel nagu näiteks Colorance Collection, värvi- ja lõikustrendid ’18 Pastel Pop Colorance Collection, sügisesed brünetid värvi- ja lõikustrendid ning värvimise ABC, mis tähendab, et minu hooleks võib julgelt usaldada kõikvõimalikud värvitööd.

Lisaks tööle naudin erinevatel kontsertidel ja kultuuriüritustel käimist, lugemist, kokkamist, reisimist ja sõprade seltskonda. Kõigist neist asjadest ammutan inspiratsiooni ja motivatsiooni juuksuritööks, kuna kõik meid ümbritsev on inspireeriv, kui osata vaid vaadata. Kuna hindan väga mitmekesisust kõigis elu valdkondades, siis on mul ka kliente seinast-seina – see hoiab mind igapäevaselt värskena!

Solveig
Solveig
Solveig
Solveig

EST / ENG / RUS

Solveig

Jumestuskunstnik

Mina olen Solveig, Armani kosmeetika jumestuskunstnik ja koolitaja. Minu tööks HHH salongis on teha meiki ja soenguid. Olen õppinud Helen Heinroosi käe all ka juukseid pesema ja professionaalseid juuksehooldustooteid tundma.

Tutvusin tegelikult Heleniga juba kümmekond aastat tagasi ühise projekti käigus ning armusin juba siis tema tööstiili. Meie teed ristusid uuesti käesoleva aasta algul ning tunnen, et olen tema tiimis üliõnnelik. Meie kollektiiv on mõnusa ja laheda olemise ning hea huumoriga, igaüks on ülimalt trenditeadlik, omanäoline ja tõeline oma ala proff. Seejuures ollakse aga alati väga õppimishimulised ja arendatakse ennast pidevalt omal alal edasi.

Inimesed peaks tulema Heleni juurde, kuna tema ongi juukseguru! Eriti värvimise guru, kellelt on tohutult palju õppida. Kui tuled salongi, on hea tuju, tipptasemel teenindus ja juuksehooldus garanteeritud. Sa ei jää märkamatuks!

Katariina

EST / ENG

Katariina

Salongihaldjas / Kulmutehnik

Mina olen Katariina, üks salongi haldjatest ning tervitan kliente alati sooja südame ja naeratusega. Olen kui Hunt Kriimsilm seitsmes ametis nii tööpostil kui ka eraelus ning salongis täidan turundaja, reklaamija, korrashoidja ja assistendi rolle.

Tööst vabal ajal õpin Eesti Kunstiakadeemias moedisaini ja tegelen jumestusalase enesetäiendamisega. Lisaks olen läbinud WowBrow Kulmustuudio 3D tehnikas kulmuhoolitsuse koolituse ning ka kulmude lamineerimise koolituse. Seega kui ma parasjagu pole teid administraatori laua taga tervitamas siis ootan enda juurde kulmuhooldusesse mõnulema.

Olen Heleni tiimiga liitumisest saadik olnud osaks tõeliselt pingevabast, põnevast ja turvalisest töökeskkonnast, mille moodustavad toetavad ja oma tööd suure kirega tegevad inimesed. Juba aastaid enne Helen Heinroos Hairi tulemist olin usinalt kursis selle salongi tegemistega ja mul on väga hea meel, et olen lõpuks leidnud töö, kus puuduvad „sinised esmaspäevad“.

 

Michelle

EST / ENG

Michelle

Salongihaldjas / Kulmutehnik / Ripsmetehnik

 

 

Kristel
Kristel
Kristel
Kristel

EST / RUS / ENG

Kristel

Kosmeetik

Minu nimi on Kristel, olen lõpetanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli nimega Diariss ja sellest alates järjepidevalt iluvaldkonnas tegutsenud. Olen hea suhtleja, kes on oma töös täpne ja kohusetundlik. Mind inspireerib see, kui suudan oma kliendi muuta enesekindlamaks.

Olen läbinud erinevaid toote-/brändikoolitusi ning hoian end pidevalt ilumaailma uuendustega kursis, et oma oskusi täiuseni lihvida. Pärast pikki aastaid erinevates Tallinna ilusalongides jõudsin viimaks Helen Heinroos Hairi, kuna olen selle meeskonna liikmena töötamisest alati väikestviisi unistanud. Hiljuti küsiti minult, milliseid eesmärke ma endale tulevikuks seadnud olen ja eneselegi üllatuseks vastasin siiralt, et ma teen juba praegu seda, mida armastan. Ilu päästab maailma, eks?

Risto
Risto
Risto
Risto

EST / ENG

Risto

Mees majas

Mina olen Risto ning ilumaailmaga seob mind lahutamatult Helen Heinroos Hair – oleme koos Heleniga selle imelise salongi loojad. Teisisõnu olen torujüri, elektrik, kokk-kondiiter-keevitaja, alati kohal, et vastata kõnedele ja kirjadele ning avada šampusepudeleid!

Olen rõõmus ja heatahtlik inimene ning mulle meeldivad vahva huumorimeelega lõbusad inimesed. Helen Heinroos Hair salongi loomine ja üles ehitamine on õpetanud mulle lugematuid uusi oskusi ning olen äärmiselt õnnelik, et saime teha teoks eesmärgi luua koht, kus oleks hea ja inspireeriv olla nii klientidel kui töötajatel ning pakkuda väikese vindiga iluteeninduse elamust.