Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Meeskond

Helen Heinroos
Helen Heinroos
Helen Heinroos
Helen Heinroos

EST / ENG

Helen Heinroos

Juuksur / Brändilooja - Beebipuhkusel

Olen rahvusvaheliselt tunnustatud juuksur, Goldwelli koolitaja ja Helen Heinroos Hair brändi looja. Olen kogunud ohtralt töökogemust ja teadmisi välismaal – nii Londoni kui Los Angelese tippsalongides kui ka võistelnud edukalt lugematutel konkurssidel.

Minu kireks on võrdselt nii värvitööd kui lõikused ning naudin igapäevast arengut, mida pakub oma salongi juhtimine. Helen Heinroos Hair on kiirelt kasvav ning tunnustust koguv kaubamärk, mis on pälvinud nii “Teeninduse Teemandi” kui ka kliendisõbralikema veebikeskkonna tiitlid. 2018.a võitsime Infinty Hairshow’l esikoha kollektsiooniga “Into the deep” ning pälvisime USA juuksurite väljaande Bangstyle Superior preemia (loe SIIT).

Koolitan igapäevaselt juuksureid nii oma salongis kui üle kogu maailma ning lisaks igapäevasele salongitööle löön terve oma tiimiga kaasa paljudes eriprojektides, tehes juuksestilistikat ajakirjade moeseeriatele, muusikavideotele, moeshow’dele jms. Olen pälvinud ülemaailmse konkursi Goldwell Colorzoom finaalis maineka tiitli Goldwell Stylists’ Favorite ning 2015., 2017.,  2018., ja 2019. aastatel esindasin Eestit Goldwell Colorzoomi finaalvõistlusel partnerkategoorias.  Kuna usun pidevasse enesetäiendamisse, lõpetasin 2018. aastal meisterjuuksuri kursused Tallinna Tööstushariduskeskuses.

Keeled: eesti ja inglise keel

www.instagram.com/helenheinrooshair

Natallia
Natallia
Natallia
Natallia

ENG / RUS

Natallia

Stilist

Minu nimi on Natallia ja olen töötanud juuksurina üle 15 aasta. Olen lõpetanud Minski Tehnikakolledži ja osalenud arvukates treeningprogrammides ning seminaridel, sh ka Goldwelli värvimeistrite koolitusel.

Juuksuritöö pole minu jaoks lihtsalt kirg, vaid kogemus, mille moodustab minu enda loomingu ja salongitöö kooskõla. Minu klient on indiviid, kes soovib, et teda võetaks kuulda nii lõpptulemuse, kasutatavate toodete kui ka üleüldse juuksurikülastuse kogemuse osas. Usun, et iga inimene väärib oma personaalset stiili, lõikust ja värvi, mis võimaldaks neil olla võimalikult isikupärased ja unikaalsed. Võtan alati arvesse oma kliendi näokuju, nahatooni ning elustiili, et leida parim võimalik variant, kombineerides hästi tuntud tehnikaid uusimate trendidega.

Et klientidele pidevalt värskeid ideid tuua, osalen regulaarselt rahvusvahelistel Goldwell Colorzoom võistlustel, kus olen esindanud nii Eestit kui Venemaad Stockholmis, Torontos ja Viinis toimunud finaalvõistlustel. Minu koostöö Goldwelliga algas juba 10 aastat tagasi ning tõi mind Helen Heinroos Hair salongi, kus valitseb sõbralik, hubane ja soe atmosfäär ning meeskond koosneb tõelistest oma ala proffidest.

Keeled: inglise, vene

Ashleigh
Ashleigh
Ashleigh
Ashleigh

ENG

Ashleigh

Juuksur - Beebipuhkusel

Minu nimi on Ashleigh ja olen pärit Lõuna-Aafrika Vabariigist. Olen lõpetanud Kaplinnas Northlinki kolledžis juuksuri eriala. Olen värvika ja elava loomuga elujaatav inimene, kellega on lihtne hästi läbi saada ja kes naudib uute tutvuste sõlmimist. Suhtlen inglise keeles.

Mind iseloomustavadki kõige paremini minu kliendid – inimesed, kes hindavad küll julgeid muutusi, kuid soovivad püsiklientidena siiski ka regulaarseid teenuseid. Teenindan nii naisi, mehi kui lapsi. Mind motiveerib enim kirg ja nauding, mida tunnen oma töö vastu ja klientide naeratus, kui nad õnneliku, kauni ja enesekindlana salongi uksest välja astuvad.

Helen Heinroos Hair ilustuudiosse sattusin, kuna pean Helenit väga uuenduslikuks juuksestilistiks ning kuna ta on minu hinnangul äärmiselt inspireeriv ja loominguline inimene ja tõeline kunstnik, siis soovisin tema tarkusi ja nippe otse temalt endalt õppida. Usun, et mul on väga palju pakkuda ja olen kindel, et kliendid naudivad minu juuksuritoolis veedetud aega.

Elisabeth
Elisabeth
Elisabeth
Elisabeth

EST / ENG

Elisabeth

Juuksur

Mina olen Elisabeth. Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omandanud lisateadmisi erinevatel Tradehouse’i ja Goldwelli koolitustel. Kuna olen kogu oma haridustee veetnud kunstikallakuga koolides, kipun kunsti otsima kõikjalt. Olen olnud ilutiimis mitmete artiste muusikavideote projektides (nublu, Uku Suviste, Lepatriinu).

Olen avatud, sõbralik, lõbus ja hea huumorimeelega unistaja, keda kolleegid kirjeldavad siiski ka kui tagasihoidlikku ja rahulikku inimest, kes on tähelepanelik kuulaja. Mulle meeldib end pidevalt täiendada ja katkematus liikumises hoida. Eriti õnnelik olen siis, kui klient mu tööd õnneliku naeratusega premeerib.  Ootan enda juurde igas vanuses toredaid inimesi – mehi, naisi, poisse ja tüdrukuid.

Kuna olen juuksurikunsti õppides alati tahtnud töötada oma ala parima meistri kõrval, otsustasin tulla Helen Heinroos Hairi. Hoian silma peal ka teistel ülemaailmselt tunnustatud juuksureil, et olla kursis uusimate trendidega iluvaldkonnas.

Unistage, jääge iseendaks ja kohtumiseni!

Ellu
Ellu
Ellu
Ellu

EST / ENG / ESP

Ellu

Juuksur

Minu nimi on Ellu ja olen lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Suhtun juuksuritöösse kui loomingusse, mis ei saa kunagi valmis ja pean võrdselt oluliseks nii pidevas muutumises olevaid trende kui ka klassikalisi vorme.

Tunnen end Helen Heinroos Hair meeskonnas suurepäraselt, kuna mind inspireerivad inimesed, kel silmis sädet, tahet, professionaalset fanatismi ning soovi tegusid ellu viia põhjalikkuse ning mängleva kergusega. Juuksurimaailma staaridest imetlen enim Christiaan Houtenbos’d, Guido Palau’d ja Vidal Sassooni, kelle eeskujul olen õppinud, kui oluline on visuaalne tervik.

Elu on pakkunud mulle ohtralt võimalusi jälgida moe- ja ilumaailma telgitaguseid läbi modellitöö, mistõttu meeldib mulle lüüa kaasa erinevates moeshow’des, ajakirjade moeseeriates ja muusikavideotes. Olen näiteks korduvalt teinud koostööd ühe tuntuima Eesti räppar Tommy Cashiga nii pildistamistel kui kõrget kodumaist ja rahvusvahelist tunnustust pälvinud muusikavideotes “Winaloto”, “Little Molly” ja “Pussy Money Weed”.

Helery
Helery
Helery
Helery

EST /ENG

Helery

Alustav noorjuuksur

Heia, mina olen Helery :}

Tegelikult tuli mul idee juuksuriks minna üsna äkki. Peale keskkooli lõpetamist polnud ma veel päris kindel, mida ma õppida tahan ja kelleks saada. Kuid siis ühel hetkel mõtlesin – “Oota, mulle ju meeldib juustega tegeleda!”. Seega, andsin avalduse Tallinna Tööstushariduskeskusesse ja peatselt jõudsin vestlusele ja nüüd siin ma olen:D

 

Helen Heinroos Hair ilusalongist kuulsingi esimest korda koolis, kui meile paarist erinevast salongist räägiti. Kohe sel samal hetkel ma teadsin, et pean saama siia salongi, sest see tundus mulle nii õige ja kõik kiskus mind siiapoole.

Vaikselt sotsiaalmeediat jälgides märkasingi, et HHH tiimi otsitakse uusi juuksureid, mille peale otsustasin kohe kirjutada ja küsida, kas ka praktikante võetakse. Sain jaatava vastuse. 😍

Mu enda kõige lemmikumateks töödeks on igasuguseid erinevad värvitööd. Saan näha, kuidas erinevad juuksevärvid kohe kliendi ilmet ja olekut muudavad. See on maagiline!!! Kuid samuti meeldivad mulle ka lõikused ja kõik muu, mida kliendid välja mõelda suudavad. 🙂

Minu lemmikosa mu töö juures on see, kui klient lahkub õnnelikumana kui ta tuli! :3

Karmen
Karmen
Karmen
Karmen

EST / ENG / RUS

Karmen

Juuksur

Armastan oma tööd kogu südamest, hoolin oma klientidest väga ning väärtustan sujuvat koostööd, mille lahutamatuks osaks on vajadus leida parimaid lahendusi. Olen töötanud juuksurina rohkem kui 15 aastat, naudin enim lõikuseid ja värvitöid ning saan hakkama ka lihtsamate soengutega.

Minu meele teevad rõõmaks rahulolevad kliendid ja toredad kolleegid. Helen Heinroos Hair meeskonnas meeldivad mulle pidevad koolitus- ja arenemisvõimalused.

 

 

Katarina Aleysa
Katarina Aleysa
Katarina Aleysa
Katarina Aleysa

EST / ENG / POR

Katarina Aleysa

Noorjuuksur

Ahhoi! Olen Katarina, sinu tulevane juuksur.

 

Pean juuksuritööd kõiki elu tahke puudutavaks kunsti vormiks. Minu eesmärk on aidata sul näidata maailmale parimat versiooni sellest, kes sa seesmiselt oled.

Mulle pakub elevust kliendiga ühise visiooni loomine ja selle suunas liikumine. Mul on hea arusaam moe alakultuuridest ja esteetilisusest. Minult saab oodata avatud ja eelarvamuste vabat suhtumist. Jagan rõõmuga oma juuste alaseid teadmisi. Tule poputa end minu juures. Minu tegemistega saab end kursis hoida instagramis @TheGenZStylist

Krislin
Krislin
Krislin
Krislin

EST / ENG

Krislin

Jumestuskunstnik

Mina olen Krislin – jumestuskunstnik/grimeerija. Armastan väga seda, mida teen, sest siinkohal ristub minu armastus ilu loomise vastu ametiga.

Olen enam kui 13 aastat töötanud grimeerijana nii populaarsemate kodumaiste telesaadete, – seriaalide ja filmide valmimise juures kui ka välismaiste projektide juures.
Teen palju koostööd rahvusvaheliste brändide, produktsioonide kui ka artistidega, luues välismaiseid reklaame, filme ja muusikavideosid. Nagu igal ühel meist on ka mul oma käekiri – mulle meeldib esile tõsta inimese oma ilu ning toetada seda läbi jumestuse ja/või soengu, sealjuures väldin inimese enda ilu kadumist “maski taha”.

Heleniga tunneme teineteist juba üle 20 aasta ning olen alati imetlenud tema julgust eksperimenteerida ja luua kunsti läbi värvide. Selle kaudu saavad inimesed tunda end veelgi erilisematena. Helens on tõeline juuksemaailma STAAR, kelle tiimi kuulumine on tõeline kompliment!

Kristopher
Kristopher
Kristopher
Kristopher

EST/ENG

Kristopher

Juuksur

Minu nimi on Kristopher Nee. Juustega olen tegelenud juba lapsest saadik.

Minu jaoks on juuste värvimine ja lõikamine kunstivorm ja väga loominguline protsess. Erinevad põnevad inimesed inspireerivad mind igalpool, kus käin.

Helen Heinroos Hairi olen ma juba kaua jälginud ja nüüd tean sellest veelgi rohkem tänu Katarinale, kes juba salongis töötab. Seal on tõeliselt mõnus, vaba ja loominguline õhkkond ning kvaliteet on tasemel!
Armastan inimesi ja ootan luua nende juustest seda, mis toob esile neist parima. Juuksuri töö juures on mu lemmik osa see, et inimesed saavad tänu minu kätetööle end hästi tunda. Eriti meeldivad mulle juukselõikused ja helendamistehnikad.
Juuksuriks õppimist alustasin Tallinna Tööstushariduskeskuses. Peale lõpetamist võitsin Noormeistrite võistlusel 1. koha. Samuti olen osa võtnud mitmetest koolitustest ja neid ka ise läbi viinud. Olen töötanud ka Tamara Korjagina käe all, kelle kaudu õnnestus mul osaleda paljudes modellinduse ja televisiooni projektides. Töö kõrvalt võtan osa vabatahtlikest töödest ning laulan.

Solveig
Solveig
Solveig
Solveig

EST / ENG / RUS

Solveig

Jumestuskunstnik

Mina olen Solveig jumestuskunstnik ja koolitaja. Minu tööks HHH salongis on teha meiki ja soenguid. Olen õppinud Helen Heinroosi käe all ka juukseid pesema ja professionaalseid juuksehooldustooteid tundma.

Tutvusin tegelikult Heleniga juba kümmekond aastat tagasi ühise projekti käigus ning armusin juba siis tema tööstiili. Meie teed ristusid uuesti käesoleva aasta algul ning tunnen, et olen tema tiimis üliõnnelik. Meie kollektiiv on mõnusa ja laheda olemise ning hea huumoriga, igaüks on ülimalt trenditeadlik, omanäoline ja tõeline oma ala proff. Seejuures ollakse aga alati väga õppimishimulised ja arendatakse ennast pidevalt omal alal edasi.

Inimesed peaks tulema Heleni juurde, kuna tema ongi juukseguru! Eriti värvimise guru, kellelt on tohutult palju õppida. Kui tuled salongi, on hea tuju, tipptasemel teenindus ja juuksehooldus garanteeritud. Sa ei jää märkamatuks!

Leanoora

EST / ENG

Leanoora

Salongihaldjas

Mina olen Leanoora, üks salongi haldjatest ning tervitan kliente alati sooja südame ja naeratusega. Olen kui Hunt Kriimsilm seitsmes ametis nii tööpostil kui ka eraelus ning salongis täidan turundaja, reklaamija, korrashoidja ja assistendi rolle.

Michelle
Michelle

EST / ENG

Michelle

Kulmutehnik / Ripsmetehnik

 

 

Kristel
Kristel
Kristel
Kristel

EST / RUS / ENG

Kristel

Kosmeetik

Minu nimi on Kristel, olen lõpetanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli nimega Diariss ja sellest alates järjepidevalt iluvaldkonnas tegutsenud. Olen hea suhtleja, kes on oma töös täpne ja kohusetundlik. Mind inspireerib see, kui suudan oma kliendi muuta enesekindlamaks.

Olen läbinud erinevaid toote-/brändikoolitusi ning hoian end pidevalt ilumaailma uuendustega kursis, et oma oskusi täiuseni lihvida. Pärast pikki aastaid erinevates Tallinna ilusalongides jõudsin viimaks Helen Heinroos Hairi, kuna olen selle meeskonna liikmena töötamisest alati väikestviisi unistanud. Hiljuti küsiti minult, milliseid eesmärke ma endale tulevikuks seadnud olen ja eneselegi üllatuseks vastasin siiralt, et ma teen juba praegu seda, mida armastan. Ilu päästab maailma, eks?

Risto
Risto
Risto
Risto

EST / ENG

Risto

Mees majas

Mina olen Risto ning ilumaailmaga seob mind lahutamatult Helen Heinroos Hair – oleme koos Heleniga selle imelise salongi loojad. Teisisõnu olen torujüri, elektrik, kokk-kondiiter-keevitaja, alati kohal, et vastata kõnedele ja kirjadele ning avada šampusepudeleid!

Olen rõõmus ja heatahtlik inimene ning mulle meeldivad vahva huumorimeelega lõbusad inimesed. Helen Heinroos Hair salongi loomine ja üles ehitamine on õpetanud mulle lugematuid uusi oskusi ning olen äärmiselt õnnelik, et saime teha teoks eesmärgi luua koht, kus oleks hea ja inspireeriv olla nii klientidel kui töötajatel ning pakkuda väikese vindiga iluteeninduse elamust.