Juukselõikus

Iga juuksurikülastus algab konsultatsiooniga, mille käigus selgitame välja Sulle sobivaima stiili, võttes arvesse Sinu isikupära, juuste ja peanaha seisukorda ning igapäevaseid juuksehooldusharjumusi. Nii saame üheskoos leida sobivaima lõikuse, mis arvestab nii Sinu näo- ja peakuju kui ka hetketrendidega. Koolitame end pidevalt tehniliste oskuste poolest ja oleme kursis värskeimate moesuundadega. Teenus sisaldab peapesu, lõõgastavat peamassaaži, lõikust ning föönisoengut. Ajakulu on orienteeruvalt 1 tund. Naistel soovitame kombineerida juukselõikust Kerasilk juuksehoolitsusega ning meestel Men Reshade 5-minuti toonimisega.

Juuste värvimine

Juuste värvimine on kunst ja meie salongi juuksur-stilistid koolitavad ennast pidevalt uute trendide ja tehnikate osas, mis tähendab, et kogu personal koosneb kõrgelt kvalifitseeritud värvitehnikutest. Võtame aega, et uurida Sinu personaalseid värvieelistusi ja soovitada toone, mis sobiks Sinu isikupära ja nahatooniga. Selgitame konsultatsiooni käigus ka, kuidas soovitud tulemuseni jõuda, kaua see aega võtab ja anname nõu, kuidas juukseid hiljem hooldada. Kasutame salongis professionaalsetele juukseekspertidele suundatud Goldwelli tooteid. Värvimisteenus sisaldab peapesu, lõõgastavat peamassaaži ja föönikuivatust.

NB! Kui teil on broneeritud juuste värvimiseks aeg, siis palume vähemalt 24 tundi enne visiiti juukseid mitte pesta.

Juuksehoolitsusteenus

Ka kõige keerulisemale juukse- ja peanaha probleemile leidub lahendus. Seega, kui sul tekib küsimusi või kahtlusi oma juuste või peanaha olukorra osas, ära pelga meie ekspertidega nõu pidada. Analüüsime põhjalikult sinu juuste ja peanaha seisukorda ning soovitame hooldushippe ning tooteid, mis sobiks just Sinu juustele. Helen Heinroos Hair juuksurid pakuvad ka luksuslikke juuksehoolitsusprotseduure Goldwell Kerasilk toodetega, mis tagavad juustele tervete juuste tunde ja välimuse. Juuksehoolitsusteenus sisaldab peapesu koos lõõgastava peamassaažiga ning föönikuivatusega.