Helen Heinroos Hair kuulub Eesti Juuksurite Ühendusse alates 2018.aastast

Juuksehooldustooted:

Goldwell on rahvusvaheliselt üks tuntumaid eksklusiiv-juuksehooldusvahendite tootja. Üle 40 aastasel kogemusel põhinev tootearendus võimaldab Goldwell`il pakkuda tippkvaliteediga tooteid individuaalselt igale kliendile. Tootevalikus on lisaks professionaalsetele juuksevärvidele ka täpsed juuksehooldustooted ning piiramatu fantaasiaga viimistlusvahendeid.

Dyson supersonic föön kuivatab kiiremini ja vaiksemalt, kui teised föönid ja säästab sinu aega. Temperatuuri kontrollitakse 20x sekundis mikroprotsessoriga.

Heat Shield tehnoloogia võimaldab fööni töötamise ajal hoida otsikud jahedatena.

Looduskosmeetika:

Kivvi tooted on “kaunistatud” Läti metsadest saadud marjadest valmistatud pärlikeedega – mustikad, mustsõstrad, vaarikad, jõhvikad, pihlakamarjad, astelpajumarjad, pohlad, arooniad, leesikad ning palju muud. Marjad on kaunid loodusimed, mis sisaldavad elu essentsi – rikkalikult vitamiine, mineraale, antioksüdante ja samuti – rõõmu!

Kivvi kosmeetikatooted on valmistatud Lätis, kus saab nautida nelja kaunist aastaaega – tunda kevade puudutust ja looduse ärkamist õunapuuõite lõhnas, korjata udusel suvehommikul aasal aromaatseid metsmaasikaid, leida värskust selgel sügispäeval soost korjatud jõhvikatest ning nautida talveööl aknale joonistatud külmalilli.

Tuul – kodumaine looduskosmeetika meestele
2015. aastast tegutsev kodumaine meestele mõeldud kosmeetikabränd Tuul sai alguse isiklikust vajadusest meelepärase lõhna ja looduslike koostisosadega kehahooldustoodete järele. Esimene tootesari sisaldas käsitööna valminud näovett, habemeõli ja tahket šampooni. Tänaseks on Tuul leidnud endale sobiva tootmispartneri kümme aastat tegutsenud nahahoolduseksperdi MÁDARA Cosmetics näol, kellega koos on välja töötatud tootesari Tuul Lab. Tuul Lab ühendab endas värsked ideed ning kvaliteetse tootmise. Sarja esimesed tooted on musta pipra ja kardemoni lõhnaga šampoon ning deodorant. Lähtuvalt Tuule põhimõtetest on tegemist looduslike vegantoodetega, mis ei sisalda parabeene ega sünteetikat.
Jälgi Tuule tegemisi Facebookis ja Instagramis ning kuula nende Spotify muusikavalikut Tuul Beats.
MAGRADA – katalaani keelest tõlgituna „Mulle meeldib“

Mulle meeldib puhas orgaaniline elustiil ning turvaline ja tõhus kehahooldus ning soovin jagada seda erilist tunnet ka sinuga!

Need tooted on loodud äratama ja rõhutama Sinu loomulikku ilu!

MAGRADA tooted on loodud Eestimaal, mille suurim rikkus on puhas loodus.

Magrada toodetes on kokku sobitatud Põhjamaine puhas tooraine ja päikeselisest Lõuna Euroopast pärit oliiviõli. Lisaväärtuse annavad maailma ühelt vanimalt, mitmekülgse rikkuse, ilusa ja puutumata loodusega saarelt – Hiiumaalt, kasvatatud ja korjatud komponendid. See kooslus toimib imehästi ning sobib paljudele.

Toodetes on kasutatud vaid 100% looduslikku toorainet ning MAGRADA tooted ei sisalda sünteetilisi värvaineid, parabeene ega teisi kahjulikke ühendeid.

Tilk! bränd sai alguse reisimisest. Olen mitmekülgne maailmaavastaja, kes armastab matkata mägedes, veeta aega rannas ning avastada suurlinnu. Ajapikku hakkasin märkama, et kiire elutempo suurlinnades, saastunud õhk, järsud kliimamuutused, ajavahe ja lennuki konditsioneeritud õhk mõjuvad halvasti minu kehale ning nahale.

Aastatel 2011-2013 Pekingis elades puutusin kokku Hiina meditsiiniga ja 100% looduslike õlidega. Sellest kogemusest ja isiklikust vajadusest inspireerituna lõin nahahooldussarja Tilk!, et võiksin ennast igal reisil hästi tunda. Nüüd saan olla muretu oma naha seisukorra suhtes, kus iganes ma ka ei viibiks, sest mul on iga kliima jaoks sobiv kreem. Ja tuleb kasuks, et tooted on esteetilises disainpakendis, mida on mugav kõikjale kaasa võtta, sh lennukisse.

Need värsked ja vahused kreemid sisaldavad endas parimaid looduslikke koostisosasid nii laiast maailmast kui ka kodusaarelt Saaremaalt. Pereliikmete ja sõprade abiga korjame kevadel ning suvel Saaremaal väekaid taimi, mida kreemide valmistamisel kasutame. Kõik kreemid on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest ning need on parabeeni- ja mineraalõlidevabad ning neid ei ole katsetatud loomade peal. See on minu viis eksportida Eestimaa puhast loodust ja ökoriigi mainet laia maailma.

Eesti käsitöö:

Stella aastatepikkune kogemus eritellimustega on olnud heaks baasiks hästi toimivate ja erinevaid vajadusi rahuldavate toodete väljatöötamisel. 

Oleme keskendunud igapäevategemistes asendamatutele kandekottidele nagu käekotid, seljakotid ja portfellid. Väiksematest sakkidest on esindatud vutlaridja rahakotid, suuremaks ettevõtmiseks pakume reisikotte.

Meie stuudios raiskamist ei salli ning anname väiksematele üksikuks jäänud nahatükkidele läbi prillivutlarite, käepaelade, vööde, järjehoidjate ja võtmehoidjateuue elu.

Kuna aksessuaaridele saab personaliseerimiseks lisada nime või hüüdlause, on nad imelised saatjad nii endale kui kingiks kallile inimesele. Sinu vaevaks jääb vaid humoorikate ütluste ja mõtlemapanevate tsitaatide seast see õige valida.

Eesti käsitöö ehted