Helen Heinroos Hair kuulub Eesti Juuksurite Ühendusse alates 2018.aastast

Juuksehooldustooted:

Goldwell on rahvusvaheliselt üks tuntumaid eksklusiiv-juuksehooldusvahendite tootja. Üle 40 aastasel kogemusel põhinev tootearendus võimaldab Goldwell`il pakkuda tippkvaliteediga tooteid individuaalselt igale kliendile. Tootevalikus on lisaks professionaalsetele juuksevärvidele ka täpsed juuksehooldustooted ning piiramatu fantaasiaga viimistlusvahendeid.

Dyson supersonic föön kuivatab kiiremini ja vaiksemalt, kui teised föönid ja säästab sinu aega. Temperatuuri kontrollitakse 20x sekundis mikroprotsessoriga.

Heat Shield tehnoloogia võimaldab fööni töötamise ajal hoida otsikud jahedatena.

Aksessuaarid:

Naudi elu. Naudi päikselisi päevi!
Avasta seiklused, rõõm, glamuur ja elamused ning naudi elu läbi eriliste prilliklaaside – Superior Visioni päikseprillide kollektsioon on mõeldud tõelistele nautijatele.
Superior Vision on Eesti bränd, mis pakub igaks hooajaks midagi uut ja mille kollektsioon põhineb hoolikalt valitud maailmamoe trendidel ja aegumatutel klassikutel. Iga prillipaar on omamoodi eriline, täiuslik tervik disainist ja kvaliteedist, mis püüab pilke – nii ei jää nende kandja kusagil märkamatuks.
Superior Visioni päikseprillid on ideaalseks aksessuaariks, andes riietusele viimase särtsaka lihvi ning on loodud kõikidele erilist disaini hindavatele naistele ja meestele, kelle jaoks ei ole vähemtähtis kvaliteet.

Looduskosmeetika:

Tuul – kodumaine looduskosmeetika meestele
2015. aastast tegutsev kodumaine meestele mõeldud kosmeetikabränd Tuul sai alguse isiklikust vajadusest meelepärase lõhna ja looduslike koostisosadega kehahooldustoodete järele. Esimene tootesari sisaldas käsitööna valminud näovett, habemeõli ja tahket šampooni. Tänaseks on Tuul leidnud endale sobiva tootmispartneri kümme aastat tegutsenud nahahoolduseksperdi MÁDARA Cosmetics näol, kellega koos on välja töötatud tootesari Tuul Lab. Tuul Lab ühendab endas värsked ideed ning kvaliteetse tootmise. Sarja esimesed tooted on musta pipra ja kardemoni lõhnaga šampoon ning deodorant. Lähtuvalt Tuule põhimõtetest on tegemist looduslike vegantoodetega, mis ei sisalda parabeene ega sünteetikat.
Jälgi Tuule tegemisi Facebookis ja Instagramis ning kuula nende Spotify muusikavalikut Tuul Beats.
MAGRADA – katalaani keelest tõlgituna „Mulle meeldib“

Mulle meeldib puhas orgaaniline elustiil ning turvaline ja tõhus kehahooldus ning soovin jagada seda erilist tunnet ka sinuga!

Need tooted on loodud äratama ja rõhutama Sinu loomulikku ilu!

MAGRADA tooted on loodud Eestimaal, mille suurim rikkus on puhas loodus.

Magrada toodetes on kokku sobitatud Põhjamaine puhas tooraine ja päikeselisest Lõuna Euroopast pärit oliiviõli. Lisaväärtuse annavad maailma ühelt vanimalt, mitmekülgse rikkuse, ilusa ja puutumata loodusega saarelt – Hiiumaalt, kasvatatud ja korjatud komponendid. See kooslus toimib imehästi ning sobib paljudele.

Toodetes on kasutatud vaid 100% looduslikku toorainet ning MAGRADA tooted ei sisalda sünteetilisi värvaineid, parabeene ega teisi kahjulikke ühendeid.

BARR SWEDEN eksklusiivsed tooted on valmistatud looduslikest koostisainetest, et anda parimat hoolitsust nahale. Nad kasutavad ainult koostisaineid, mis hoiavad nahka tervena ja nende eesmärk on tagada klientidele täielik heaolu.

PUHAS JA TOKSIINIDEVABA – BARR’i tooted on valmistatud hoolikalt valitud looduslikest ja orgaanilistest koostisainetest. Neil on väga kõrged standardid ja nad valivad ainult kõrgekvaliteedilisi koostisaineid, mida ise soovivad kasutada.

Samuti mõtlevad nad keskkonnale ja tervisele, et kõik saaksid tunda nende tooteid kasutades end turvaliselt.

Couleur Caramel- originaalne ja innovaatiline Prantsuse looduskosmeetika meigibränd. Professionaalse kvaliteediga meigitooted on saadaval erakordselt suures värvivalikus. Kõik meigitooted on nahka efektiivselt hooldavate ja niisutavate omadustega, sisaldades rikkalikult erinevaid orgaanilise päritoluga ravimtaimi ja taimeekstrakte, – õlisid, -vahasid ning looduslikke mineraale ja vitamiine. Nahasõbralikud meigitooted ei sisalda parabeene, polüetüleenglükooli (PEG-d), fenoksüetanooli, mineraalõli ja teisi naftatooteid ning sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Couleur Caramel on esimene Cosmebio ja Ecocert sertifikaadiga tunnustatud meigibränd, mis garanteerib tarbijale toodete koostisosade looduslikkuse, puhtuse ja professionaalse kvaliteedi.

Eesti käsitöö:

Stella aastatepikkune kogemus eritellimustega on olnud heaks baasiks hästi toimivate ja erinevaid vajadusi rahuldavate toodete väljatöötamisel. 

Oleme keskendunud igapäevategemistes asendamatutele kandekottidele nagu käekotid, seljakotid ja portfellid. Väiksematest sakkidest on esindatud vutlaridja rahakotid, suuremaks ettevõtmiseks pakume reisikotte.

Meie stuudios raiskamist ei salli ning anname väiksematele üksikuks jäänud nahatükkidele läbi prillivutlarite, käepaelade, vööde, järjehoidjate ja võtmehoidjateuue elu.

Kuna aksessuaaridele saab personaliseerimiseks lisada nime või hüüdlause, on nad imelised saatjad nii endale kui kingiks kallile inimesele. Sinu vaevaks jääb vaid humoorikate ütluste ja mõtlemapanevate tsitaatide seast see õige valida.